myTinyTodo (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Priority
pl: Priorytet

en: Tags
pl: Tagi

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Export
pl: Eksportuj

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Note
pl: Notatka

en: Show
pl: Pokaż

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: All tags
pl: Wszystkie tagi

en: Completed
pl: Zakończone

en: RSS Feed
pl: Kanał RSS

en: Tasks
pl: Zadania

en: Publish
pl: Publikuj

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide all
pl: Ukryj wszystko

en: Show all
pl: Pokaż wszystko

en: Notes:
pl: Uwagi:

en: Delete list
pl: Usuń listę
