myTinyTodo (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Tags
ps: بچوي

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Export
ps: بهرول

en: Add
ps: زیاتول

en: Active
ps: فعال

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Show
ps: ښوول

en: RSS Feed
ps: RSS کتنه

en: Tasks
ps: دندې

en: Hide
ps: پټول
