myTinyTodo (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Priority
ro: Prioritate

en: Tags
ro: Etichete

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Back
ro: Înapoi

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: Advanced
ro: Avansat

en: Show
ro: Arată

en: Select list
ro: Listă selecţie

en: All tags
ro: Toate etichetele

en: Completed
ro: Finalizată

en: RSS Feed
ro: Flux RSS

en: Tasks
ro: Sarcini

en: Publish
ro: Publică

en: Hide
ro: Ascunde

en: Notes:
ro: Note:
