myTinyTodo (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Tags
sl: Oznake

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Show
sl: Prikaži

en: Tasks
sl: Opravila

en: Publish
sl: Objavi

en: Hide
sl: Skrij
