myTinyTodo (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Tags
sq: Etiketat

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Show
sq: Shfaq

en: Publish
sq: Publiko

en: Notes:
sq: Shënime:
