myTinyTodo (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Show
te: చూపించు

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి

en: Publish
te: ప్రచురించు

en: Hide
te: దాచు

en: Notes:
te: గమనికలు:
