myTinyTodo (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Tasks
ug: ۋەزىپە

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش
