myTinyTodo (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Priority
af: Prioriteit

en: Tags
af: Etikette

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Export
af: Voer uit

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Other
af: Ander

en: Show
af: Vertoon

en: Tasks
af: Take

en: Notes:
af: Notas:
