myTinyTodo (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Active
am: ገባሪ

en: Publish
am: አትም
