myTinyTodo (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Priority
ar: الأولوية

en: Tags
ar: وسوم

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Export
ar: تصدير

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Advanced
ar: متقدم

en: Other
ar: آخر

en: Show
ar: عرض

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: RSS Feed
ar: تلقيمة RSS

en: Tasks
ar: المهام

en: Publish
ar: انشر

en: Hide
ar: إخفاء

en: Notes:
ar: ملاحظات:
