myTinyTodo (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Tags
az: Teqlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Export
az: Eksport

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Advanced
az: Əlavə

en: Other
az: Digər

en: Show
az: Göstər

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: RSS Feed
az: RSS Fid

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: Publish
az: Dərc et

en: Hide
az: Gizlət
