myTinyTodo (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Show
bn: দেখাও

en: All tags
bn: সকল ট্যাগ

en: Hide
bn: লুকাও
