myTinyTodo (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Other
bo: གཞན

en: Show
bo: སྟོན

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: All tags
bo: དབྱེ་རྟགས་ཡོངས

en: RSS Feed
bo: RSS བསྡུས་བརྗོད

en: Tasks
bo: ལས་འགན

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Show all
bo: ཆ་ཚང་སྟོན་པ

en: Notes:
bo: དྲན་སྐུལ།
