myTinyTodo (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Priority
ca: Prioritat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Export
ca: Exporta

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Advanced
ca: Avançat

en: Other
ca: Altres

en: Show
ca: Mostra

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: All tags
ca: Totes les etiquetes

en: Completed
ca: Completat

en: Overdue
ca: Endarrerit

en: RSS Feed
ca: Canal RSS

en: Tasks
ca: Tasques

en: Publish
ca: Publica

en: Hide
ca: Oculta
