myTinyTodo (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Priority
cs: Priorita

en: Tags
cs: Štítky

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Other
cs: Jiné

en: Show
cs: Ukázat

en: Select list
cs: Seznam

en: All tags
cs: Všechny tagy

en: Completed
cs: Dokončené

en: RSS Feed
cs: RSS zdroj

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Hide
cs: Skrýt

en: Notes:
cs: Poznámky:
