myTinyTodo (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Other
el: Άλλο

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: All tags
el: Όλες οι ετικέτες

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: RSS Feed
el: Ροή RSS

en: Tasks
el: Εργασίες

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Notes:
el: Σημειώσεις:
