myTinyTodo (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Priority
et: Tähtsus

en: Tags
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Export
et: Ekspordi

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Advanced
et: Täpsem

en: Other
et: Muu

en: Show
et: Näita

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Completed
et: Lõpetatud

en: RSS Feed
et: RSS-voog

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Publish
et: Avalda

en: Hide
et: Peida

en: Notes:
et: Märkmed:
