myTinyTodo (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Tags
fi: Tagit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Export
fi: Vie

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Note
fi: Huomaa

en: Other
fi: Muu

en: Show
fi: Näytä

en: Select list
fi: Valintalista

en: All tags
fi: Kaikki tagit

en: Completed
fi: Valmis

en: RSS Feed
fi: RSS-syöte

en: Tasks
fi: Tehtävät

en: Publish
fi: Julkaise

en: Hide
fi: Piilossa

en: Hide all
fi: Piilota kaikki

en: Show all
fi: Näytä kaikki

en: Notes:
fi: Huom!
