myTinyTodo (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Export
fil: Luwasin

en: Back
fil: Bumalik

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: Created
fil: Inilikha

en: Active
fil: Aktibo
