myTinyTodo (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Priority
he: עדיפות

en: Tags
he: תגיות

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Export
he: יצוא

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Advanced
he: מתקדם

en: Note
he: הערות

en: Other
he: אחר

en: Show
he: הצג

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: All tags
he: כל התגיות

en: Completed
he: נשלם

en: RSS Feed
he: הזנת RSS

en: Tasks
he: משימות

en: Publish
he: פרסם

en: Hide
he: הסתרה

en: Notes:
he: הערות:
