myTinyTodo (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Priority
hr: Prioritet

en: Tags
hr: Oznake

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Export
hr: Izvezi

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Advanced
hr: Napredno

en: Other
hr: Ostalo

en: Show
hr: Prikaži

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Tasks
hr: Zadaće

en: Publish
hr: Objavi

en: Hide
hr: Sakrij

en: Notes:
hr: Bilješke:
