myTinyTodo (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Priority
it: Priorità

en: Tags
it: Etichette

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Export
it: Esporta

en: Back
it: Indietro

en: Save
it: Salva

en: Add
it: Aggiungi

en: Created
it: Creato

en: Active
it: Attivo

en: Advanced
it: Avanzate

en: Other
it: Altro

en: Show
it: Mostra

en: Select list
it: Elenco di selezione

en: All tags
it: Tutti i tag

en: Completed
it: Completato

en: RSS Feed
it: Feed RSS

en: Tasks
it: Operazioni

en: Publish
it: Pubblica

en: Hide
it: Nascondi

en: Show all
it: Mostra tutti

en: Notes:
it: Note:
