myTinyTodo (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Priority
ja: 優先度

en: Tags
ja: タグ

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Export
ja: エクスポート

en: Back
ja: 戻る

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Created
ja: 作成

en: Active
ja: アクティブ

en: Advanced
ja: 高度

en: Note
ja: 注意

en: Other
ja: その他

en: Show
ja: 表示

en: Select list
ja: 選択リスト

en: All tags
ja: 全タグ

en: Completed
ja: 完了

en: RSS Feed
ja: RSSフィード

en: Tasks
ja: タスク

en: Publish
ja: 掲載

en: Hide
ja: 非表示

en: Show all
ja: すべてを表示

en: Notes:
ja: 注意:
