myTinyTodo (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Tags
jv: Tautan

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Advanced
jv: Mahir

en: Other
jv: Liyané

en: Show
jv: Kétoknā

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Tasks
jv: Préntah

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Notes:
jv: Cathetan:
