myTinyTodo (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Tags
ka: ტეგები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Add
ka: დამატება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Other
ka: სხვა

en: Show
ka: ჩვენება

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: Hide
ka: დამალვა
