myTinyTodo (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Other
kk: Басқа

en: Publish
kk: Жариялау

en: Notes:
kk: ескертулер:/ескертпелер:/белгілер:
