myTinyTodo (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Due
kn: ಕೊನೆಯ ದಿನಾಂಕ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Tasks
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: Notes:
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು:
