myTinyTodo (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Publish
ml: പ്രസിദ്ധീകരിക്കുക
