myTinyTodo (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Export
mr: निर्यात

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Publish
mr: प्रकाशित
