myTinyTodo (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Priority
oc: Prioritat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Export
oc: Exportar

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Active
oc: Actiu

en: Advanced
oc: Avançat

en: Other
oc: Autre

en: Show
oc: Afichar

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: All tags
oc: Totas las etiquetas

en: RSS Feed
oc: Flux RSS

en: Tasks
oc: Prètzfaits

en: Publish
oc: Publicar

en: Hide
oc: Amagar

en: Notes:
oc: Notes :
