myTinyTodo (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Priority
pt: Prioridade

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Export
pt: Exportar

en: Back
pt: Voltar

en: Save
pt: Guardar

en: Move to
pt: Mover para

en: Add
pt: Adicionar

en: Created
pt: Criado

en: Active
pt: Ativo

en: Advanced
pt: Avançado

en: Note
pt: Nota

en: Other
pt: Outro

en: Show
pt: Mostrar

en: Due
pt: Vencimento

en: Select list
pt: Lista de seleção

en: All tags
pt: Todas as etiquetas

en: Completed
pt: Concluído

en: RSS Feed
pt: Feed RSS

en: Tasks
pt: Tarefas

en: Publish
pt: Publicar

en: Hide
pt: Ocultar

en: Show all
pt: Mostrar todos

en: Notes:
pt: Notas:
