myTinyTodo (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Priority
ru: Приоритет

en: Tags
ru: Теги

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Export
ru: Экспортировать

en: Back
ru: Назад

en: Save
ru: Сохранить

en: Move to
ru: Переместить в

en: Add
ru: Добавить

en: Created
ru: Создано

en: Active
ru: Активно

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Other
ru: Другое

en: Show
ru: Показать

en: Select list
ru: Список выбора

en: All tags
ru: Все теги

en: Completed
ru: Завершено

en: Overdue
ru: Просроченный

en: RSS Feed
ru: RSS-лента

en: Tasks
ru: Задачи

en: Publish
ru: Опубликовать

en: Hide
ru: Скрыть

en: Hide all
ru: Спрятать все

en: Show all
ru: Показать все

en: Notes:
ru: Примечания:
