myTinyTodo (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Show
se: Čájet

en: Publish
se: Almmut

en: Hide
se: Čiega
