myTinyTodo (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Tasks
si: කාර්ය
