myTinyTodo (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Created
sr: Направљено

en: Completed
sr: Завршено
