myTinyTodo (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Priority
tr: Öncelik

en: Tags
tr: Etiketler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Back
tr: Geri

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Active
tr: Etkin

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Other
tr: Diğer

en: Show
tr: Göster

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: All tags
tr: Tüm etiketler

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: RSS Feed
tr: RSS Beslemesi

en: Tasks
tr: Görevler

en: Publish
tr: Yayınla

en: Hide
tr: Gizle

en: Show all
tr: Tümünü göster

en: Notes:
tr: Notlar:
