myTinyTodo (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Tags
uk: Теґи

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Export
uk: Експортувати

en: Back
uk: Назад

en: Save
uk: Зберегти

en: Move to
uk: Перемістити в

en: Add
uk: Додати

en: Created
uk: Створено

en: Active
uk: Активно

en: Advanced
uk: Розширені

en: Note
uk: Примітка

en: Other
uk: Інше

en: Show
uk: Показати

en: Due
uk: Очікуваний

en: Select list
uk: Список вибору

en: All tags
uk: Всі мітки

en: Completed
uk: Завершено

en: Overdue
uk: Прострочений

en: RSS Feed
uk: RSS-потік

en: Tasks
uk: Завдання

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Hide
uk: Приховати

en: Hide all
uk: Сховати все

en: Show all
uk: Показати все

en: Notes:
uk: Примітки:
