myTinyTodo (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Export
be: Экспарт

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Move to
be: Перайсці да

en: Add
be: Дадаць

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Show
be: Паказаць

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Tasks
be: Задачы

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Hide
be: Схаваць

en: Notes:
be: Заўвагі:
