myTinyTodo (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Priority
fa: اولویت

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Export
fa: استخراج

en: Back
fa: بازگشت

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Active
fa: فعال

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Note
fa: یادداشت

en: Other
fa: ساير

en: Show
fa: نمایش

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: RSS Feed
fa: خوراک RSS

en: Tasks
fa: وظایف

en: Publish
fa: انتشار

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Show all
fa: نمایش همه

en: Notes:
fa: توجه:
