myTinyTodo (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Priority
fr: Priorité

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Export
fr: Exporter

en: Back
fr: Précédent

en: Save
fr: Enregistrer

en: Move to
fr: Déplacer à

en: Add
fr: Ajouter

en: Created
fr: Créé

en: Active
fr: Actif

en: Advanced
fr: Avancé

en: Show
fr: Afficher

en: Select list
fr: Liste de sélection

en: All tags
fr: Toutes les étiquettes

en: Completed
fr: Terminé

en: Overdue
fr: Arriérés

en: RSS Feed
fr: Flux RSS

en: Tasks
fr: Tâches

en: Publish
fr: Publier

en: Hide
fr: Masquer

en: Hide all
fr: Tout cacher

en: Show all
fr: Tout afficher

en: Notes:
fr: Notes :

en: Delete list
fr: Supprimer la liste
