myTinyTodo (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Hide
hy: Թաքցնել
