myTinyTodo (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Priority
id: Prioritas

en: Tags
id: Tag

en: Edit
id: Sunting

en: Settings
id: Pengaturan

en: Export
id: Ekspor

en: Back
id: Kembali

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Created
id: Dibuat

en: Active
id: Aktif

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Show
id: Tampilkan

en: Select list
id: Daftar pilihan

en: All tags
id: Semua tag

en: Completed
id: Selesai

en: RSS Feed
id: Umpan RSS

en: Tasks
id: Tugas

en: Publish
id: Tampilkan

en: Hide
id: Sembunyikan

en: Notes:
id: Catatan:
