myTinyTodo (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Priority
is: Forgangur

en: Tags
is: Efnisorð

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Export
is: Flytja út

en: Back
is: Til baka

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Show
is: Sýna

en: All tags
is: Öll tög

en: Completed
is: Lokið

en: RSS Feed
is: RSS veita

en: Hide
is: Fela
