myTinyTodo (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Tags
lv: Birkas

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Export
lv: Eksportēt

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Note
lv: Piezīme

en: Show
lv: Rādīt

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Completed
lv: Pabeigts

en: RSS Feed
lv: RSS Plūsma

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Publish
lv: Publicēts

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Notes:
lv: Piezīmes:
