myTinyTodo (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Show
my: ပြပါ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Tasks
my: လုပ်ငန်းများ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ
