myTinyTodo (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Tasks
ne: कार्यहरु

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Notes:
ne: टिप्पणीहरु:
