myTinyTodo (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Tags
nl: Labels

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Export
nl: Exporteren

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Active
nl: Actief

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Note
nl: Notitie

en: Other
nl: Andere

en: Show
nl: Weergeven

en: Select list
nl: Selectielijst

en: All tags
nl: Alle labels

en: Completed
nl: Voltooid

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

en: Tasks
nl: Taken

en: Publish
nl: Publiceren

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide all
nl: Alles verbergen

en: Show all
nl: Alles weergeven

en: Notes:
nl: Aantekeningen:

en: Delete list
nl: Lijst verwijderen
