myTinyTodo (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Priority
sk: Priorita

en: Tags
sk: Značky

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Export
sk: Exportovať

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Note
sk: Poznámka

en: Show
sk: Zobraziť

en: Select list
sk: Výberové pole

en: All tags
sk: Všetky značky

en: Completed
sk: Ukončená

en: RSS Feed
sk: RSS zdroj

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Hide
sk: Skryť

en: Notes:
sk: Poznámky:
