myTinyTodo (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Priority
sv: Prioritet

en: Tags
sv: Etiketter

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Export
sv: Exportera

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Advanced
sv: Utökad

en: Other
sv: Övriga

en: Show
sv: Visa

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: All tags
sv: Alla etiketter

en: Completed
sv: Slutförd

en: RSS Feed
sv: RSS-flöde

en: Tasks
sv: Uppgifter

en: Publish
sv: Publicera

en: Hide
sv: Dölj

en: Notes:
sv: Anteckningar:
