myTinyTodo (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Show
ta: காட்டு

en: Select list
ta: தெரிவு பட்டியல்

en: Tasks
ta: பணிகள்

en: Publish
ta: வெளியிடுக

en: Hide
ta: மறை

en: Notes:
ta: குறிப்புகள்:
